O autorce


WITAM CIĘ SERDECZNIE NA FRANCUSKIM ŻYCIU, BLOGU O MOJEJ NAJWIĘKSZEJ MIŁOŚCI – BORDEAUX (I NIE TYLKO)

Pozwól, że się przedstawię – jestem Karolina, liczę sobie już ponad dwadzieścia lat i jestem technikiem chemii (one lab accident away from becoming a supervillain). Od ponad ośmiu lat zamieszkuję Bordeaux, które kocham miłością szaleńczą.
Piszę, gdyż bardzo to lubię. Uwielbiam dzielić się ciekawostkami i różnymi wiadomościami z innymi, uważam że trzeba zarażać ludzi ciekawością i uśmiechem. Mam bzika na punkcie płyt winylowych, Pink Floyd i podróży. Uwielbiam uwieczniać magiczne momenty poprzez zdjęcia lub pamiątki, uważam że nie ma nic lepszego od dobrego piwa i smacznego steka. Dzień bez kawałka sera jest dniem straconym. Nie boję się głośno myśleć na najróżniejsze tematy, lubię konstruktywną krytykę i zdaża mi się czasem ukraść kufel z baru.

Na moim blogu znajdziesz moją francuską codzienność, ujrzysz Bordeaux widziane moimi oczami, ale znajdziesz również wiele innych, banalnych tematów. „Wiem, że nic nie wiem” – nie jestem tutaj, żeby pouczać i wytykać błędy, nie jestem również nieomylna. To moje bardzo subiektywne miejsce w Internecie, więc jeśli z czymś się nie zgadzasz – daj znać w komentarzach!

Życzę Ci przemiłego czasu spędzonego na lekturze Francuskiego Życia!