Norwich life: Riverside

11:54

Wielka Brytania słynie ze swoich prestiżowych uniwersytetów. Po Oxfordzie i Cambridge przyszło mi mieszkać i zwiedzać Norwich. Te trzy wspaniałe miasteczka uniwersyteckie mają cechę wspólną– oprócz najlepszych uniwerków wszystkie trzy są położone nad rzekami. Dodają uroku i piękna tym miastom, dlatego zapraszam na kolejną porcję zdjęć!Na rzece pełno małych łódek i barek

Najbardziej kolorowe budynki znajdują się w sąsiedztwie Elm Hill

Pozostały mi jeszcze trzy tygodnie mojej angielskiej przygody. Dużo pracuję, świetnie się bawię, poznaję cudownych ludzi. Wkręciłam się w to życie tutaj i będę tęsknić do tego miejsca, jednak bardziej brakuje mi słońca, upałów i po prostu bordolejskich klimatów! 

Strasznie żałuję, że omijają mnie w tym roku imprezy takie jak Święto Muzyki czy obchodzące w tym roku okrągłą rocznicę Święto Wina. Ale i tutaj nie narzekam na brak rozrywek - w przerwach między kolejnymi syntezami oglądamy mecze, zajadamy się ciastami upieczonymi przez naszych kolegów, co piątek spotyka się cały wydział farmacji, żeby miło rozpocząć weekend - ot, małe piwko jako poprawiacz humoru po ciężkim tygodniu. 

Bądźcie na bieżąco:


★ Facebook ★ Instagram ★ VSCO ★You Might Also Like

0 komentarze

“Avec un bon compliment, je peux vivre deux mois.”
- Mark Twain

Cieszę się, że postanowiłeś skomentować ten wpis! Z góry dziękuję za każde miłe słowo i konstruktywną krytykę. Proszę tylko: szanuj innych komentujących. I na bogów - nie reklamuj się! To wcale mnie nie zachęca do kliknięcia.

Pozdrawiam!